Demoty

Album fotograficzny z okresu ciąży

Album fotograficzny z okresu ciąży

lip 14
Album fotograficzny z okresu ciąży

Pierwsza ciąża jest dla każdej mamy wielkim przeżyciem. Z utęsknieniem czeka na pierwsze bicie serca dziecka, pierwszy ruch, czy powiększenie brzuszka i każdą taką chwilę stara się w jakiś sposób zachować. Nic dziwnego, że tak bardzo popularne są albumy fotograficzne z okresu ciąży. Można w nich zamieszczać zarówno zdjęcia rosnącego brzuszka, jak i zdjęcia maluszka.


sennik ciąża

Foto: drogeria.biz

Wiele mam decyduje się obecnie…

Wiele mam decyduje się obecnie na sesję zdjęciową z brzuszkiem. Pomysłów na ciążową sesję zdjęciową jest mnóstwo. Mamy decydują się albo na standardowe zdjęcia, albo zdjęcia bardziej artystyczne. Fotoalbumy ciążowe pełne są więc gołych uśmiechniętych brzuszków ciążowych, czy tatusiów całujących swojego dzidziusia przez brzuszek jego mamy. Popularne są też rekwizyty np. w postaci malutkich bucików, serduszek, czy napisów z imieniem dziecka, albo np.” puk puk”. Zdarzają się nawet artystyczne akty.

albumy na zdjęcia

Foto: img.bazarek.pl

Takie albumy foto często są wypełnione…

Takie albumy foto często są wypełnione nie tylko zdjęciami z sesji z brzuszkiem, ale także zdjęciami z USG oraz wszelkimi elementami, które z maluszkiem się kojarzą. Można tam umieścić np. przewidywane imiona dziecka, czy zdjęcia z brzuszkiem od początku ciąży. Fotoalbum ciążowy to bowiem nie tylko zdjęcia. Może on być zarazem pamiętnikiem z okresu ciąży. Będzie to niezapomniana pamiątka i dla rodziców i dla maluszka.

albumy fotograficzne

Foto: images.okazje.info.pl

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>